Generell kontakt

 

E: post@bergen2017.no

Frivillig: Volunteers@bergen2017.no

 

Besøksadresse

Bergen 2017 AS

Tollbodallmenningen 1B

5004 Bergen

Norge
____________________________

Henvendelser angående overnatting
Kontakt First United, vår offisielle booking agent

Tel: +47 55 23 00 70
E: housing@firstunited.no

 

Har du spørsmål om billetter og gjesteprogram?
Kontakt
Possibility
E: booking@Possibility.no

 

President i organisasjonskomiteen

Harald Tiedemann Hansen

T: +47 901 76 798

E: haraldtiedemann.hansen@sykling.no

 

Sportsdirektør

Torjus Larsen

T: + 47 907 47 472

E: torjus.larsen@bergen2017.no

 

Markeds- & kommunikasjonsdirektør

Erik Kubon Halvorsen

T: +47 984 03 378

E: erik.halvorsen@bergen2017.no


Markedsansvarlig

Helge Stormoen

T: +47 941 10 000

E: helge.stormoen@bergen2017.no


Kommunikasjonssjef

Toril Berle Schalck

T: +47 938 13 731

E: toril.schalck@bergen2017.no


Kommunikasjonsarbeider

Njål Kleiven

T: +47 917 37 181

E: njal.kleiven@bergen2017.no

 

Teknisk direktør

Heikki Dahle

T: +47 901 03 509

E: heikki.dahle@bergen2017.no /heikki.dahle@sykling.no

 

Administrativ direktør

Eli Orre

T: +47 404 63 131

E: eli.orre@bergen2017.no

 

Sikkerhet- og beredskapssjef
Svein Erik Malkenes
T: 924 35 699
E: svein.malkenes@bergen2017.no


Frivillighetskoordinator & administrasjonsekretær
Sivert Broll
T:+47 984 90 658

E: sivert.broll@bergen2017.no

 

Prosjektkoordinator folkehelsekampanjen
Guri Brekke
T:+47 922 26 557

E: guri.brekke@bergen2017.no


Arenasjef
Marius Jørgensen
T: +47 959 94 999

E: marius.jorgensen@bergen2017.no

 

Løypesjef
Bjarte Hetlevik
T: +47 907 65 951

E: bjarte.hetlevik@bergen2017.no

 



 

 

 

 

Main sponsors

Official Sponsors

Bergen 2017 Institutional Partners

Official Suppliers